Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Cerere de donatii online pentru a-mi plati datoriile
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Cerere de donatii online pentru a-mi plati datoriile

Daca am nevoie de suma de 700 euro, pentru ca am facut o greseala( amanet) si vreau sa scot tot, dar nu am bani si mi-as face un blog unde lumea daca ar vrea mi-ar putea dona bani, e ilegal?Adica pot pati ceva din cauza asta?Nu mint ca am cine stie ce boli sau altele mai grozave, ci adevarul.
daca prezentati o situatie reala, nu e nimic ilegal.
Va multumesc pentru raspuns.