Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... preschimbare termen
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

preschimbare termen

in cazul in care s-a facut o cerere pt. preschimbare termen,in cat timp de la depunerea cererii in cazul acesta la tribunalul bucuresti trebuie sa se afiseze daca a fost schimbat termenul,daca am inteles bine trebuie sa intre intr-o sedinta,pt ca sunt 2 luni de cand este depusa si nimic inca nici da nici nu,
va multumesc!
mergeti la arhiva instantei si interesati-va cand a fost fixat termen pt solutionarea cererii de preschimbare de termen.
multumesc mult de raspuns,dar in cazul in care eu sunt din brasov si procesul la bucuresti pot cere aceasta informatie si prin telefon?
daca va si raspunde cineva la arhiva .oricum ei sunt obligati sa va citeze pt termenul cand se va solutiona cererea de preschimbare de termen.
Din data de 26.11.2010, cererea de preschimbare de termen va fi analizata fara citarea partilor.
Va puteti interesa de noul termen de judecata accesand www.portal.just.ro.
va multumesc mult,m-am uitat in fiecare zi pe portal dar inca nimic,o sa incerc si telefonic.