avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 641 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cat costa actele de vanzare cumparare pentru o ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cat costa actele de vanzare cumparare pentru o garsoniera

buna ziua, doresc sa cumpar o garsoniera in Constanta, si as dori sa stiu cat costa actele de vanzare cumparare,multumesc.
Cel mai recent răspuns: Ana-Maria Dutescu , Avocat 19:36, 15 Noiembrie 2010
Nu există un preț fix. Diferă în funcție de prețul declarat de dumneavoastră. Aflați sigur ce acte vă trebuie și cât costă dacă apelați la un birou notarial de acolo.
Depinde de valoarea imobilului. Intrebati un notar.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cat costa actele de vanzare cumparare? lucialuca lucialuca Buna seara! Cat m-ar costa actele de vanzare cumparare pentru un apartament pe care il cumpar cu 55.000 euro? Actele costa diferit in functie de zona in care e ... (vezi toată discuția)
Costuri notar ( acte ) ptr cumpararea unei garsoniere cosmin10 cosmin10 Buna ziua As dori sa stiu cat costa sau cat ma costa la notar sa fac actele pentru cumpararea unei garsoniere de 25 mp in valuare de 16 000 euro. Astept ... (vezi toată discuția)
Contract de vanzare -cumparare/costuri si acte necesare florinnedeianu florinnedeianu PENTRU CA PARINTII VOR SA-MI FACA ACT DE VANXARE CUMPARARE ASI DORI SA STIU CAT MA COSTA ? (vezi toată discuția)