Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cat costa actele de vanzare cumparare pentru o ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cat costa actele de vanzare cumparare pentru o garsoniera

buna ziua, doresc sa cumpar o garsoniera in Constanta, si as dori sa stiu cat costa actele de vanzare cumparare,multumesc.
Nu există un preț fix. Diferă în funcție de prețul declarat de dumneavoastră. Aflați sigur ce acte vă trebuie și cât costă dacă apelați la un birou notarial de acolo.
Depinde de valoarea imobilului. Intrebati un notar.