avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 956 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Au dreptul sa-mi ia salariul???
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Au dreptul sa-mi ia salariul???

Buna seara,
nelamurirea mea este urmatoarea: ma aflu in concediu de crestere copil, in ziua cand mi-a intrat indemizatia banca la care lucrez mi-a luat toti banii din cont motivul fiind ca am rata la banca respectiva si ca am depasit data scadentei cu 10 zile. Stiu ca normal nu e dar e legal asa ceva????
Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Alexandru Stefan , Consultant fiscal 17:11, 16 Noiembrie 2010
Da

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Restante credite elamyro elamyro As dori sa stiu ce se poate imtampla in urmatoarea situatie:am 2 credite nevoi personale fara garantii si 3 carduri de credit. la un credit mai am de plata 10 ... (vezi toată discuția)
Contestare executare silita Laur_entiu Laur_entiu Buna seara. Am avut un card la o banca pe care nu l-am mai achitat de mult timp. Acum 2 zile am primit acasa un plic de la un BEJ prin care ma anuntau ca a ... (vezi toată discuția)
Situatie recuperatori credit cristipatrick cristipatrick Buna ziua, In octombrie 2006 am luat un credit de nevoi personale de la o banca din Romania, rambursabil in 10 ani.De la sfarsitul anului 2007 sau inceputul ... (vezi toată discuția)