Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Avocat pro-bono
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Avocat pro-bono

am nevoie urgent de un avocat pro-bono.....este un caz de trafic de persoane,cine ma poate ajuta?Va rog...e urgent
in primul rand ar trebui sa precizati localitatea de unde sunteti
Avocat pro bono este doar cel din oficiu sau vreo ruda...In rest, la fappta despre care faceti vorbire, cred ca avocatul va munci de cat este platit...
Asteptam niste detalii...
Adi Stan a scris:

Avocat pro bono este doar cel din oficiu sau vreo ruda...In rest, la fappta despre care faceti vorbire, cred ca avocatul va munci de cat este platit...

Da, veti beneficia in mod sigur de asistenta juridica din oficu care este cam pro bona.
Adica nu trebuie sa platiti avocat...va da statul gratis...
Succes!