Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general deductibilitate cheltuieli
Discuție deschisă în Contabilitate în general

deductibilitate cheltuieli

daca scot din gestiune niste produse pe baza de bon de consum pentru o firma de publicitate cu care am contract( produsele sunt date pentru a fi pozate ,date cititorilor,etc) ,mai este nevoie de alt document pe ca aceste cheltuieli sa fie deductibile?
multumesc
Nu, este suficient.
multumesc