Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... HG nr. 735/2010 privind recalcularea pensiilor militare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

HG nr. 735/2010 privind recalcularea pensiilor militare

Daca Hot. 735/2010 privind recalcularea pensiilor militare a fost contestata in justitie si anumite instante au decis ca este ilegala noi, pensionarii militari, mai trebuie sa facem cerere catre CMJ pentru recalcularea (reducerea) pensiilor?
Hotararile instantelor produc efecte numai pentru partile din acele litigii. Mai multe despre depunerea cererilor de recalculare puteti citi aici:
www.avocatnet.ro/content/for...