avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1056 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... anunt pierdere diploma de studii in monitorul oficial
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

anunt pierdere diploma de studii in monitorul oficial

cum urmaresc daca anuntul meu a fost publicat in monitorul oficial? trebuie sa consult zilnic monitorul( si daca da, unde il gasesc ) sau primesc si eu o notificare ceva?
Cel mai recent răspuns: Darie Tudor , utilizator 08:16, 21 Noiembrie 2010
Veti primi un exemplar.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Publicare in m.o. schimbare nume minor ContSters100393 ContSters100393 Va rog sa-mi spuna cineva cum e cu raspunsul de la M.O. Nu ar trebui sa vina un raspuns chiar daca nu s-a aprobat publicarea in M.O.a cererii de schimbare a ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, vreau sa public in monitorul oficial pierderea cartii ... Ferentz89 Ferentz89 Buna ziua, Vreau sa public in Monitorul Oficial pierderea cartii de munca ca urmare a raspunului de la casa de pensii privind nevalorificarea adeverintelor ... (vezi toată discuția)
Schimbare nume gyuri21 gyuri21 buna seara, nu am fost casatoriti ca nu am mai apucat ziua aceasta sotul decedand, avem un copil impreuna iar intrebarea mea poate prosteasca este daca imi pot ... (vezi toată discuția)