Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... oug 50
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

oug 50

Daca poate sa-mi spuna cineva care sunt ultimele modificari la oug 50/2010 in ce priveste calculul dobanzii. Va multumesc.
Buna ziua !
Pana in momentul de fata OUG 50 / 2010 nu este modificata, punandu - se in discutie modificarea acesteia pentru contractele in derulare, in sensul ca aceasta ordonanta sa nu se aplice retroactiv, adica acestor contracte.
Cu stima !