Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bonuri fiscale
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bonuri fiscale

Cum inregistrati bonurile fiscale de valoare pana in 100 ron?
nu le inregistrez.
Am si eu o intrebare , am pierdut bonurile fiscale care se scot la sfarsit de zi. Bonurile de pe ultimele 2 luni... Ce as putea face ? Stiu ca se salveaza si pe ceallalta rola, dar cum as mai putea sa fac acum ?
Din casa de marcat aveti posibilitatea sa scoateti raportul rapoartelor Z pe o anumita perioada pe care o doriti.De obicei se scoate pe 1 luna.
Sper ca am inteles ce doriti sa scoateti.
Jurnalul electronic de vanzari sta 6 zile in memorie depinde si de tipul casei de marcat.