Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit daca imi fac firma...ce impozite platesc...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

daca imi fac firma...ce impozite platesc...

doresc sa imi deschid un srl sau pfa....ce impozite am de plata ....pe salarii....alte impozite....la stat....ma refer sa fiu in regula fata de stat si sa am datoriile la zi..... sau pot cumpara una....cu datorii....doar intreb?????????:):):):):):):) astept raspunsurile voastre....pe forum....
Sa cumparati una cu datorii? Nu aveti ce face?Sau ....aveti chef de glume!
Pt mai multe detalii contactati un contabil!