avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1596 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit daca imi fac firma...ce impozite platesc...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

daca imi fac firma...ce impozite platesc...

doresc sa imi deschid un srl sau pfa....ce impozite am de plata ....pe salarii....alte impozite....la stat....ma refer sa fiu in regula fata de stat si sa am datoriile la zi..... sau pot cumpara una....cu datorii....doar intreb?????????:):):):):):):) astept raspunsurile voastre....pe forum....
Cel mai recent răspuns: MARGARETA STANCIU , Avocat 22:52, 25 Noiembrie 2010
Sa cumparati una cu datorii? Nu aveti ce face?Sau ....aveti chef de glume!
Pt mai multe detalii contactati un contabil!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Infiintare firma sau pfa andreiunicat andreiunicat Buna tuturor , Am si eu o nelamurire de 2 ani ma ocup de pagini web freelancer mai bine zis pana acum nu am fost nevoit sa dau facturi sau chitanta pentru ... (vezi toată discuția)
Infiintare srl 3% ionut2001 ionut2001 Revin cu o noua intrebare in incercarea de a ma clarifica: Ma ocup cu webdesign-ul. Doresc sa infiintez firma numai pentru webdesign. Doresc sa ma angajez cu ... (vezi toată discuția)
Infiintare pfapt taximetrie, de la a la z georgeandru georgeandru Bun gasit, Sunt salariat si de curand am capatat posibilitatea financiara de a incepe o activitate pe cont propriu. Doresc sa cumpar o masina deja echipata si ... (vezi toată discuția)