Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii ocupatie COR
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

ocupatie COR

buna seara
sunt nedumerita in leg.cu ocupatiiledin COR.
de exemplu un economist cu studii superioare ,incadrat ca economist in ctr.de munca,unde se incadreaza conform COR?
va multumesc!
244101 consilier/expert/inspector/referent/economist in management
244102 consilier/expert/inspector/referent/economist in economie generala
244103 consilier/expert/inspector/referent/economist in economia mediului
244104 consilier/expert/inspector/referent/economist in comert si marketing
244105 consilier/expert/inspector/referent/economist in relatii economice internationale
244106 consilier/expert/inspector/referent/economist in gestiunea economica
etc.