Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cod COR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cod COR

Am terminat Fac de stiinte economice, sunt licentiat economist si nu stiu in ce cod COR ar trebui sa ma incadrez pentru funstia de economist la o S.C.
Depinde cu ce va ocupati Cod cor -2441...economist in diferite domenii ,daca selectati revisalul va incadrati unde doriti..:D
kittycriss a scris:

Am terminat Fac de stiinte economice, sunt licentiat economist si nu stiu in ce cod COR ar trebui sa ma incadrez pentru funstia de economist la o S.C.

244101 consilier/expert/inspector/referent/economist în management
244102 consilier/expert/inspector/referent/economist în economie generală
244103 consilier/expert/inspector/referent/economist în economia mediului
244104 consilier/expert/inspector/referent/economist în comerţ şi marketing
244105 consilier/expert/inspector/referent/economist în relaţii economice internaţionale
244106 consilier/expert/inspector/referent/economist în gestiunea economică