avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 321 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cod COR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cod COR

Am terminat Fac de stiinte economice, sunt licentiat economist si nu stiu in ce cod COR ar trebui sa ma incadrez pentru funstia de economist la o S.C.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:31, 30 Iunie 2011
Depinde cu ce va ocupati Cod cor -2441...economist in diferite domenii ,daca selectati revisalul va incadrati unde doriti..:D
kittycriss a scris:

Am terminat Fac de stiinte economice, sunt licentiat economist si nu stiu in ce cod COR ar trebui sa ma incadrez pentru funstia de economist la o S.C.



244101 consilier/expert/inspector/referent/economist în management
244102 consilier/expert/inspector/referent/economist în economie generală
244103 consilier/expert/inspector/referent/economist în economia mediului
244104 consilier/expert/inspector/referent/economist în comerţ şi marketing
244105 consilier/expert/inspector/referent/economist în relaţii economice internaţionale
244106 consilier/expert/inspector/referent/economist în gestiunea economică

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ocupatie cor mikitud mikitud buna seara sunt nedumerita in leg.cu ocupatiiledin COR. de exemplu un economist cu studii superioare ,incadrat ca economist in ctr.de munca,unde se ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! alinamariabrasoveanu alinamariabrasoveanu Ptr pozitia de economist este in regula daca am trecut codul cor de la contabil??? nu am gasit cod cor economist..... Si inca ceva versiunea veche de ... (vezi toată discuția)
Diploma de licenta relyrely2010 relyrely2010 In anul 2006 m-am inscris la Facultatea de Management Turistic si Comercial din cadrul Universitatii Dimitrie Cantemir pentru a-mi completa studiile si sa pot ... (vezi toată discuția)