Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Recurs
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Recurs

Dosar nr.5..../182/2010

C A T R E

J U D E C A T O R I A B A I A M A R E

Subsemnatii L........................ si ........................ ,domiciliati in B............. str. V......................6B/15,judetul Ma................. ,in conformitate cu prevederile art.301, 304 pct.7,8 si 9, 304ind.1,312 si urm. dinc.pr.civ.declar:

R E C U R S

impotriva sentintei civile nr. 8............/08.09.2010,pronuntata in dosarul cu nr. de mai sus ,solicitindu -va sa trimiteti prezentul impreuna cu dosarul cauzei Tribunalului Maramures spre competenta solutionare,

Motive

-le voi depune la dosar pana la primul termen

intrebarea mea este pot sa inregistrez acest recurs la judecatorie imi va da termen ? problema este ca azi imi expira cele 15 zile
si daca pot sa il trimit prin posta sau trebuie sa il depun la judecatorie?
este prea tarziu trebuia facut din timp .Este tardiv acuma /.