Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... firma consultanta proiecte europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

firma consultanta proiecte europene

vreau sa imi infiintez o societate comerciala care sa aiba drept obiect de activitate consultanta pentru acordarea de fonduri pe proiecte europene. adica firma mea sa ofere consultanta celor care vor sa scrie proiecte europene si sa acceseze diverse fonduri pe diverse linii de finantare. nu reusesc sa imi dau seama ce cod caen / domeniu de activitate principal ar trebui sa am la domeniul de activitate. imi puteti da o mana de ajutor?
Consultanta pentru afaceri si management (cod CAEN 7022)