Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Rectificativa somaj
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Rectificativa somaj

trebuie sa depun o rectif la somaj pe luna 10/2009. in programul cu care lucrez saga, am focut-o dar aparatul de ls somaj nu o preia , ar trebui sa o fac in programul de somaj de anul trecut?#-o
Pentru rectificativa trebuie sa mergeti la sediul lor.Nu se pot depune online.
am fost la ei doar ca nu stiau nici ei in ce progr sa fac , in progr de acum sau in progr cel de anul trecut ? #-o