avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1787 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... ce se intampla cu pfa_urile care nu au profit?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

ce se intampla cu pfa_urile care nu au profit?

Pfa-urile care au decizii de impunere de la finante cu minus ,au dreptul la indemnizatie pt. cresterea copilului?

Alte discuții în legătură

Concediu de maternitate pfa arianaferseta arianaferseta Buna ziua Sunt salariata cu CIM pe perioada determinata, care va inceta la 30.09.2015. Am un PFA pentru care decizia de impunere anticipata pe an 2015 are ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie crestere copil pt pfa Ariana123 Ariana123 Buna ziua! Am si eu cateva intrebari, daca aveti timp. 1. Am un pfa pt care am platit impozitul pe venitul estimat, dar nu am avut activitate deloc, nu ... (vezi toată discuția)
Indemnizatia de crestere copil pfa cristi_cornea cristi_cornea Buna ziua. Sotia a nascut in 07 feb 2015 si are un PFA reactivat in august 2012. In perioada sep 2013 - feb 2014 a fost si angajata cu contract de munca. Din ... (vezi toată discuția)