Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Adresa catre post de politie
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Adresa catre post de politie

trebuie sa trimit o adresa catre un post de politie , prin care solicit punerea in vedere si identificarea posesorilor unor autoturisme abandonate in parcarea unui complex comercial. Si nu stiu cum sa formulez adresa catre postul de politie. Ajutati-ma !!!Va multumesc anticipat:)
stanbogdan23, utilizator
adresa emitent

Catre post politie XX

Va rugam sa ne faceti cunoscut identitatea proprietarilor autoturismelor cu numerele de inmatriculare A,B,C,care se afla abandonate in parcarea complexuluiYYY
Va multumim
Nu trebuie sa apara in acesta adresa si numele unei persoane care detine o functie in centru comercial mai precis expeditorul adresei? si date cu caracter de identitate.
?? Va multumesc
stanbogdan23, utilizator
Bineinteles ,ca adresa va fi semnata de catre seful de serviciu sau directorul care are in competenta si acest aspect
In a cui proprietate este terenul parcarii?