Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... inselaciune
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

inselaciune

AM CUMPARAT DE PE UN SITE NUMIT OKAZII O PERECHE DE ADIDASI IN VALOARE DE 120 LEI ..AM PRIMIT COLETUL RAMBURS ASA CA AM PUTUT VEDEA PRODUSUL DUPA CE AM PLATIT COLETUL....IN COLET NU SE AFLA CEEA CE AM COMANDAT ....CUM ACTIONEZ IN ACEST MOTIV?..CE POT FACE?
Contactati vanzatorul .
In cazul in care nu intelege sa va returneze banii sau sa va schimbe produsul , postati-i un feedback negativ .
Daca puteti dovedi conventia incheiata,daca cunoasteti identitatea reprezentantului firmei in cauza ,puteti formula plangere impotriva acestuia
ynocentta a scris:

Daca puteti dovedi conventia incheiata,daca cunoasteti identitatea reprezentantului firmei in cauza ,puteti formula plangere impotriva acestuia

Unde?
cum as putea dovedi conventia incheiata?faza este ca nu este firma este un simplu utilizator....identitatea o cunosc ....da daca fac plangere am vro sansa?