Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general ssm
Discuție deschisă în Contabilitate în general

ssm

Buna ziua,
Am as avea si eu o nelamurire:
Daca o firma face un contract cu o persoana pt a oferii servicii de SSM si PSI altei firme ce conditii trebuie sa indeplineasca firma care ofera serviciile?
Mentionez ca acea persona care a incheiat contractul cu firma furnizoare de servicii este PFA!
Buna ziua. Firma respectiva trebuie sa fie autorizata pentru serviciile respective.