Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA ROI
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

ROI

Incepand cu data de 03.11.2010. am depus cererea pt inregistrare in registrul operatorilor intracomunitari.Incepand cu ce data pot face tranzactii in spatiul comunitar ?
Inregistrarea in Registrul operatorilor intracomunitari va produce efecte incepand cu data comunicarii deciziei.