Forum Discuţii juridice Executare silită recuperari
Discuție deschisă în Executare silită

recuperari

In cel mai rau caz ce se poate intimpla daca nu platesc in continuare la firma de recuperari??????
Va executa bunurile si daca nu au ce sa execute va pune poprire pe venit in limita a 25% .
Recuperatorul ,cu scopul legitim de recuperare debit va demara executarea dvs silita asupra bunurilor mobile/imobile/conturi bancare/drepturi de natura salariala
Daca nu exista posibilitatea reala de plata,recuperatorul va constata si va consemna acest aspect