Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro O noua prezentare a forumului
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

O noua prezentare a forumului

=D>
Felicitari ...o super prezentare a forumului.....:)
Si e chiar dragutza. ;)

elis a scris:

4. admin are poza ;)
Krissia a scris:

:O oupss !!! am lipsit o seara si uite ce site frumos gasesc eu aici. Excelent. Culorile sunt superbe...De acord si cu precizarea specializarii utilizatorului si cu aceea de a fi sau nu online. Felicitari. =D> Dar ..... vin si eu cu 2 sau 3 sugestii daca este posibil :">
1. In forum langa "raspunde" si "citeaza" sa mai fie: "cauta" pentru a avea posibiltatea sa cauti un subiect anume si "revenire la forum" pentru a reveni in forumul respectiv unde sa ai posibilitatea eventual sa cauti un alt subiect sau sa mergi la un alt forum. Astfel nu mai esti obligat sa megi cu mouse-ul pana sus sa te plimbi aiurea.
2. Avand in vedere denumirea "avocatnet.." sugerez ca specialistii de aici, sa aiva un regim aparte de prezentare. Adica : avocatii sa aiba o culoare la casuta de prezentare iar consilierii juridici alta culoare. Bineinteles userii alta, generala si aparte de cei indreptatiti sa fie pe aici. In acest fel vor iesi mai mult in evidenta.
3. introducerea unei linii delimitative intre mesaje, neagra putin mai groasa cam cum e bara de sus dar mai subtire. Astfel se vor putea distinge mai bine mesajele userilor. Ce parere ai admin ? :P
4.Si scrisul un pic mai mare ...va rog.... ca nu mai vad dehh B-)
5. A si.... o poza la admin :D / daca vrea bineinteles.... :))

1. ce ar trebui sa faca acel buton de cauta, in plus fata de campul de cautare din partea de sus a forum-ului? sau vorbim de un camp care cauta in acea pagina pe care o vede userul?
2. interesanta idee. ne gandim. e pusa pe lista ideilor pe care le luam in calcul la urmatoarele actualizari ale forum-ului
3. am spatiat mai tare mesajele. acum e mai bine?
4. aici pianistul propune o schimbare generala a modului in care utilizatorii seteaza scrisul in tot avocatnet.ro. o setare generala in contul userului, si toate articolele/ forum-ul, etc, o sa fie vizualizate cu aceeasi marime a fontului.
5. promit sa vin cu o poza noua azi. :)
3 si 4, minunat! Se distinge mai bine unde incepe si unde se termina un mesaj... si chestia cu scrisul propusa e ok.
Dar cu 5 nu sunt deloc de acord... :( Mie imi placea poza aia... Cine-i personajul?
AVLIL a scris:

Dar cu 5 nu sunt deloc de acord... :( Mie imi placea poza aia... Cine-i personajul?

:D. cateodata e bine sa mai schimbi. poze, obiceiuri :">
inainte, era o poza a unui personaj creat de RgStudios.com. Nu stiu cum il cheama. Pentru mai multe informatii [ link extern ]
Admin, administrator
Daaa, f. drumos tot ce scrieti voi aici...imi place...sunt de acord...o sa ma mai ganesc si eu la unele propuneri, dar..totusi, daca Andreea ma ignora..si nu vrea sa-mi spuna cum se imparte un thread in mai multe...nu ma lumineaza nimeni???:((:((:((

Sau tre sa fac un topic special pentru asa ceva?:(