avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 754 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Anunturi pe mail in plus...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Anunturi pe mail in plus...

Faceti ceva sa nu ma mai anunte pe mail la mesajele scrise de mine! Daca raspund pe un topic dupa 5 min. ma anunta ca cica e mesaj nou pe topicul respectiv si de fapt is eu care am scris... e stresant...
Cel mai recent răspuns: Liliana Gradinaru , Avocat 15:21, 13 Martie 2008
E pe lista de modificari. Se rezolva in cateva zile. :)
Multumim de sesizare.
Slava adminului. Sau pianistului! sau oricui se va ocupa de asta!
=D>:D=D>
Faceti sa nu se mai bifeze automat casuta privind anuntarea aparitiei unui raspuns pe un topic....
M-am trezit cu o multime de anunturi si nu stiam de ce.
acum, sincer, nu mai ninteleg nimic.
pe de o parte, vreo 10 utilizatori ne-au cerut sa fie urmarita automat discutia la care participi.
acum, ne rugati sa indepartam posibilitatea asta :">

solutia e relativ simpla. daca nu vreti sa urmariti discutia, debifati casuta. :)

ne e greu sa facem modificari inainte si inapoi.
De acord, de regula, daca raspunzi, si vrei sa vezi ce mai spun altii...

Eu sunt anuntata pe mail de 5 ori mai mult de cate mesaje s-au scris intre timp. Si ma trimite acum 4 pagini, nu la mesajul actual... Nu inteleg, e de la mine? :-/ Tot am asteptat sa se schimbe, apoi am zis ca doar o mai deranja si pe altii dar... nimic! :(

Alte discuții în legătură

Prietenii mei si anunt mesaje noi Liliana Gradinaru Liliana Gradinaru Asa cum pot adauga un prieten nou, il pot si sterge? Intreb ca sunt mai putin rabdatoare si priceputa in ale cautarii... Ca am adaugat prieteni pe care i-am ... (vezi toată discuția)
Bifare casuta pentru a primi alerte CLAUDIU LASCOSCHI CLAUDIU LASCOSCHI Cred ca este o idee buna cu bifarea casutei pentru a primi alerte. Constituie o adevarata manifestare de vointa in acest sens a celor care isi exprima ... (vezi toată discuția)
Am si eu o propunere - mail-uri de la avocatnet clase74 clase74 ce-ar fi daca ati grupa toate informatiile din cursul unei zile ( de fapt toate mail-urile) intr-unul singur, maxim 2 ( dimineata si seara, de exemplu) si nu ... (vezi toată discuția)