Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Anunturi pe mail in plus...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Anunturi pe mail in plus...

Faceti ceva sa nu ma mai anunte pe mail la mesajele scrise de mine! Daca raspund pe un topic dupa 5 min. ma anunta ca cica e mesaj nou pe topicul respectiv si de fapt is eu care am scris... e stresant...
E pe lista de modificari. Se rezolva in cateva zile. :)
Multumim de sesizare.
Slava adminului. Sau pianistului! sau oricui se va ocupa de asta!
=D>:D=D>
Faceti sa nu se mai bifeze automat casuta privind anuntarea aparitiei unui raspuns pe un topic....
M-am trezit cu o multime de anunturi si nu stiam de ce.
acum, sincer, nu mai ninteleg nimic.
pe de o parte, vreo 10 utilizatori ne-au cerut sa fie urmarita automat discutia la care participi.
acum, ne rugati sa indepartam posibilitatea asta :">

solutia e relativ simpla. daca nu vreti sa urmariti discutia, debifati casuta. :)

ne e greu sa facem modificari inainte si inapoi.
De acord, de regula, daca raspunzi, si vrei sa vezi ce mai spun altii...

Eu sunt anuntata pe mail de 5 ori mai mult de cate mesaje s-au scris intre timp. Si ma trimite acum 4 pagini, nu la mesajul actual... Nu inteleg, e de la mine? :-/ Tot am asteptat sa se schimbe, apoi am zis ca doar o mai deranja si pe altii dar... nimic! :(