Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... ajutor de deces
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

ajutor de deces

decedatul nu avea calitatea de asigurat nefiind nici pensionar fiind coasigurat al sotiei (sanatate )salariate beneficiaza de ajutor de deces si de unde precum si acte necesare pentru dosarul de ajutor de deces.
multumesc din suflet , sarbatori fericite