Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... acte pfa
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

acte pfa

buna seara!ce acte contabile trebuiesc pentru pfa?
registru jurnal de incasari si plati;registru inventar; jurnal vanzari si jurnal cumparari (in caz ca esti platitor tva);facturier si chitantier.