Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatie crestere copil pentru studenti
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatie crestere copil pentru studenti

Buna ziua ! am o intrebare legata de indemnizatia pt cresterea copilului pt studenti.sunt studenta in anul 3,am un baietel de 1 an si 7 luni si sunt insarcinta,urmeaza sa nasc in luna mai 2011.beneficiez de indemnizatie pt cresterea copilului pana in mai 2011.in iunie voi avea sesiunea de examene si nu ma voi putea prezenta si nici la examenul de licenta.as dori sa stiu daca voi mai beneficia de aceasta indemnizatie pt al 2lea copil dak voi absolvi in iunie insa fara examen de licenta? cu multumiri anticipate
andrea_x, utilizator