avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 871 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa poluare dupa 15 februarie 2010
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa poluare dupa 15 februarie 2010

Buna seara, as dori sa intreb daca stie cineva, daca se admit cererile de chemare in judecata pentru recuperarea taxei de poluare pentru autovehicule cumparate din UE si inmatriculate in RO dupa data de 15 februarie 2010. Are cineva vre-o asemenea sentinta sau decizie, m-as bucura mult sa o primesc si eu. Multumesc mult oricum si...toate cele bune. :luck: :luck::luck:
Cel mai recent răspuns: ContSters42711 , utilizator 13:08, 13 Decembrie 2010
sanse de castig 50%
Pt alte amanunte va stam la dispozitie!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare taxa mediu vadicomet vadicomet in 15 nov 2010,am actionat in instanta Finantele locale pentru recuperare taxa mediu pt un autoturism achizitionat in iunie 2010 si inmatriculat in iulie ... (vezi toată discuția)
Restituire taxa auto 2010? StillS StillS Buna ziua,am si eu o nelamurire si as dori cateva sfaturi din partea celor care se pricep mai bine la chestiuni din astea.Am cumparat recent o masina pe care ... (vezi toată discuția)
Inmatriculare masina noua 2010 costel.88 costel.88 Buna ziua. Am o nelămurire legată de taxa de prima înmatriculare . Întrebarea este: Care sunt şansele de recuperare a taxei auto în instanţă pentru o ... (vezi toată discuția)