Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa poluare dupa 15 februarie 2010
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa poluare dupa 15 februarie 2010

Buna seara, as dori sa intreb daca stie cineva, daca se admit cererile de chemare in judecata pentru recuperarea taxei de poluare pentru autovehicule cumparate din UE si inmatriculate in RO dupa data de 15 februarie 2010. Are cineva vre-o asemenea sentinta sau decizie, m-as bucura mult sa o primesc si eu. Multumesc mult oricum si...toate cele bune. :luck: :luck::luck:
sanse de castig 50%
Pt alte amanunte va stam la dispozitie!