Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... modificare unilaterala contract individual de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

modificare unilaterala contract individual de munca

am si eu o problema;am facut o contestatie impotriva unei decizii a angajatorului prin care mi s-a modificat locul de munca fara a mi se modifica si salariul.....intre timp mi-am facut lichidarea de la acea societate...mai are obiect contestatia mea facuta la tribunal?????
in conditiile in care a semnat actul aditional la contractul de munca privind schimbarea locului muncii , asta nu mai inseamna modificarea unilaterala a locului muncii ;) ...... asa cum am mai scris, v-ati dat acordul la aceasta schimbare a locului muncii ...... :) si deci nu aveati ce sa contestati