Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... blocare imputernicit
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

blocare imputernicit

eu sunt propietaru contului la un c.a.r.....cum pot bloca imputernicitu....care este fosta sotie?multumesc
mergeti la unitatea CAR si comunicati revocarea imputernicirii oferite fostei sotii.
multumesc!!!