Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... imputernicire
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

imputernicire

am un cont la un C.A.R...la care iam dat imputernicire fostei sotii....avind in vedere ca cei de la car mior zis ca ea nu poate sa scoata acesti bani de acolo fara imputernicire data de mine de la notar ..eu intreba daca ii adevarat ....si daca poate sa ii scoata fara acea imputernicire.......la acel car..una dintre revizoare este o matusa de a ei si poate ca ma mintit in legatura cu imputernicirea
nu poate retrage bani fara imputernicire. acum ca ati imputernicit-o, va putea pana in clipa cand i-o revocati (imputernicirea)