Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salariu si sporuri consilier juridic primarie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salariu si sporuri consilier juridic primarie

sunt consilier juridic asistent la o primarie de comuna gradul II.in urma diminuarii salariului am ramas cu un slariu brut de 727 lei, netul fiind de 580 lei.singurul spor care il am este un spor de calculator de 10 %.naveta nu se deonteaza, zilnic fac 50 km dus-intors la serviciu.sunt incadrata logic pe post cu studii superioare de lunga durata.care ar fi salariul meu ce ar trebui sa-l iau? nu cred ca asta ce-l iau acum.nu mai beneficiez de absolut nimic.am fost si chemata din concediu crestere copil din luna mai anul acesta, concediul de crestere copil il avam pana in martie 2011.mai primesc de la primaria de domicliu stimulentul de 1 mil pentru ca am inceput munca mai devreme de 2 ani.La primarie lucrez din decmbrie 2006 sunt si functionar public.
ASA STAU LUCRURILE LA BUGETARI ...IMI PARE RAU SA VA SPUN DAR FIECARE FACE CUM IL TAIE CAPUL ...LA PARTICULAR LUCRURILE STAU ALTFEL ..