Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Somajul tehnic, valabil si in 2011?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Somajul tehnic, valabil si in 2011?

Stiti cumva daca au aparut noutati legate de somajul tehnic? se mai aplica sau nu in 2011?
trebuie studiat in amanunt noul cod al muncii... cred ca da, se mai aplica
ada21adina a scris:

Stiti cumva daca au aparut noutati legate de somajul tehnic? se mai aplica sau nu in 2011?

1. Banuiesc ca va referiti la aplicarea prevederilor OUG 4/2010.
2. Aceasta este valabila numai pana la 31.12.2010.