Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... reusita
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

reusita

=D>=D>ieri mi-am adus copilul acasa din penitenciar.a primit o condamnare cu suspendare.vreau sa multumesc tuturor celor care prin sfaturile si indrumarile primite mi-au dat posibilitatea sa inteleg mai bine mecanismele legii.(codul penal nu mai e o necunoscuta pt.mine).rolul avocatului pe care l-am avut a fost extrem de importat.va multumesc si mult succes tuturor.
felicitari. poate i-a venit mintea la cap si data viitoare va respecta legea.
a prostie copilareasca s-a dovedit a fi un COSMAR si pt.el si pt noi,si da a ramas marcat de cele 3 luni de arest preventiv.lectie dura,dar meritata!
Daca s-a inteles acest lucru in viitor nu cred ca vor mai fi probleme.