Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... nerespectarea unei hotarari judecatoresti
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

nerespectarea unei hotarari judecatoresti

cu ajutorul d-voastra, vreau sa aflu daca se poate, in cazul in care exista o hotarare judecatoreasca cum poate fi obligat paratul sa o respecte pana la capat si anume sa returneze valoarea specificata in acea hotarare judecatoreasca.
o investiti cu formula executorie si mergeti la un executor judecatoresc