Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Recurs impotriva hotararii judecatoresti prin care ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Recurs impotriva hotararii judecatoresti prin care mi-a fost respinsa actiunea

sunt functionar public si am fost eliberat din functie in baza OUG 63/2010. M-am judecat cu institutia la sectia de contencios administrativ a tribunalului bucuresti unde actiunea a fost respinsa. as vrea sa fac recurs dar nu stiu cum sa procedez. va rog daca se poate sa ma ajutati cu un model de actiune de recurs .astept modele pentru a le adapta la eugen_ab2003@yahoo.com. va multumesc
Trebuie postata hotararea altfel...