Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... impozit
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

impozit

am vandut o masina acum 4 ani,am facut contract de vanzare cumparare de mana intre 2 martori,respectivu a dus masina la fier vechi si ma lasat cu impozitu neplatit mia adus acum un an actele si numerele cu mesaju sa o radiez dar ramanand 3 ani de impozit neplatit plus un an ca nu am radiato cu gandu ca va veni sa imi dea si pe acei ani restanti bani de impozit,intrebarea mea este cum as putea sa il fac sa imi plateasca acei 3 ani ca pan in prezent sa adunat undeva la 560lei.va multumesc
Buna-credinta a dvs. nu a fost impartasita si de "cumparator" ... In aceasta situatie , sunteti bun de plata ... #-o