Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... voucher
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

voucher

am vandut o masina dacia acum 4 ani,cu contract de vanzare cumparare,respectivu nu sia platit impozitu,anu trecut a dus masina la fier vechi si mia adus numerele si actele cu mesaju sa o radiez dar si o paguba de vreo 500lei.INTREBAREA mea este pot obtine un voucher daca platesc impozitu avand doar actele masinii fara sa am masina?
pai si aia de ce sa va dea voucher, daca nu aveti masina ?
cand ati vandut-o , trebuia s-o radiati de la financiar. va trebui sa platiti si impozitul
Nu se poate fara masina. Erau niste etape de parcurs, trebuia predata masina la REMAT in vederea obtinerii voucher-ului.