Forum Discuţii juridice Achiziţii publice contract de custodie
Discuție deschisă în Achiziţii publice

contract de custodie

Pentru ca vremea nu mai permite se poate face contract de custodie pe materiale pe sumele venite prin Hotarare de Guvern(alfel se pierd banii)?
Vremea e trecatoare !!! ALOP-ul e fff. clar !Contractele de custodie sunt o forma de motivare a platii fara receptie. Ce impiedica pe dvs. sau dupa caz furnizorul, sa aduceti la sediu bunurile datorate conform angajamentului legal ?