Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... O sera
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

O sera

O sera (unde se vor planta flori) are caracterul unei constructii temporare sau permanente? va multumesc pentru eventualele raspunsuri.
Am inteles, multumesc mult si un An Nou cu sanatate si plin de impliniri!!! Sarbatori fericite !!!