Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... cerere repunere pe rol
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

cerere repunere pe rol

Care este taxa de timbru ce trebuie atasata cererii redeschiderii judecatii?
Redeschiderii judecatii...Actiunea a fost suspendata?
Jumatate din taxa initiala.
50% din taxa judiciara initiala.
Am calitate de parat intr-un recurs....nu exista o taxa judiciara initiala.
Daca nu exista o taxa de timbru initiala,nu veti plati nimic pentru repunerea pe rol a cauzei.Nu este nevoie decat de o cerere de repunere pe rol.Dar...de ce a fost suspendata cauza?
andymaurul, utilizator