Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Impozit pe profit 2010
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Impozit pe profit 2010

Firma mea inregistreaza pierdere in trim. I si III si profit in trim.II 2010. Cum procedez
la intocmirea Declaratiei 101 la 30 septembrie 2010? Intreb acesasta deoarece in
Declaratii 100 pe trimestrele I si III am raportat impozit minim si pe trim.II impozit pe profit.
Multumesc
Studiati Ordin nr. 2689 din 16/11/2010,Publicat în Monitorul Oficial, Partea I nr. 789 din 25/11/2010.pentru modificarea Ordinului preşedintelui Agenţiei Naţionale de Administrare Fiscală nr. 101/2008 privind aprobarea modelului şi conţinutului formularelor utilizate pentru declararea impozitelor,taxelor şi contribuţiilor cu regim de stabilire prin autoimpunere sau reţinere la sursă.