Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Ordonanþa de Urgenþã pentru stimularea ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Ordonanþa de Urgenþã pentru stimularea antreprenoriatului în rândul tinerilor, cu vârste pânã în 35 de ani, care îºi încep prima afacere

Buna ziua,

Am citi prin presa despre Ordonanţa de Urgenţă pentru stimularea antreprenoriatului în rândul tinerilor, cu vârste până în 35 de ani, care îşi încep prima afacere.

Imi puteti spune si mie daca a fost aprobata aceasta ordonanta si ce numar are.
Sau a fost un bum de presa, eu nu reusesc sa o gasesc.eu tot aman infiintarea unei firme pentru a beneficia de aceasta ordonanta.
Mai are rost sa astept?

VA multumesc anticipat.
Mirel

Este tot in faza de proiect. Desi parea iminenta emiterea acestei ordonante, o fi uitat-o cineva intr-un sertar al guvernului.