Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... refinantare
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

refinantare

Buna ziua,
va rog sa -mi spuneti daca se poate refinantare atunci cand contractul individual de munca este suspendat ptr incapacitate temporarara.
momentan celelalte credite sunt platite la zi.multumesc!
De regula nu. Pentru ca trebuie sa dovediti ca aveti venituri legale pentru a sustine platile
multumesc frumos,dar con medical este considerat un venit ilegal?
Cand am zis legal - m-am referit la venituri la vedere, care pot fi justificate legal - cu documente. Am vrut sa evidentiez faptul ca veniturile "la negru" nu intra in calcul ( decat la camatari)
multumesc,scuze ptr interpretare!