Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... dosar in italia
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

dosar in italia

puteti sa ma ajutati cu un sait din italia unde ma pot uita la un dosar aflat pe rol?curtea de assize din brescia atat stiu ca acolo se afla dosarul.mersi
Curtea la care va referiti judeca anumite cauze penale... dar nu sunt suficiente datele pe care le oferiti...

Eventual, incercati aici, poate gasiti ceva...
[ link extern ]

Daca nu reusiti, mai scrieti - voi cauta pentru dv...
nimic asa compli cat am tot cautat dar la noi e mai usor aparae clar tot portal de istante si merge mai usor #-o