avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 537 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... dosar in italia
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

dosar in italia

puteti sa ma ajutati cu un sait din italia unde ma pot uita la un dosar aflat pe rol?curtea de assize din brescia atat stiu ca acolo se afla dosarul.mersi
Cel mai recent răspuns: ROMANIAlibera , utilizator 22:55, 6 Ianuarie 2011
Curtea la care va referiti judeca anumite cauze penale... dar nu sunt suficiente datele pe care le oferiti...

Eventual, incercati aici, poate gasiti ceva...
[ link extern ]

Daca nu reusiti, mai scrieti - voi cauta pentru dv...
nimic asa compli cat am tot cautat dar la noi e mai usor aparae clar tot portal de istante si merge mai usor #-o

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Date necunoscute despre debitor alina_cj alina_cj Buna ziua, Am un debitor care este sub incidenta legii 85/2006 si as dori sa inscriu creanta. Ce fel de cerere trebuie depusa laORC pt a afla nr dosarului, ... (vezi toată discuția)
Exista un portal.just.ro pentru franta ? ssibiu ssibiu Buna ziua, stie cineva daca exista o platforma online a dosarelor aflate pe rolul instantelor din Franta, similar portalului just.ro ? Multumesc. (vezi toată discuția)
Dosar succesiune voineamaria voineamaria Cum pot afla la ce data a fost inscris la judecatorie un dosar de succesiune la care voi participa in calitate de parat. Am contactat pe reclamant mi-a spus ... (vezi toată discuția)