Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

cum pot divorta repede daca amandoi suntem de acord si daca avem copii minori
in instanta prin acord.
depuneti cererea de divort semnata de amandoi si va prezentati impreuna cand sunteti citati. probabil ca veti divorta la primul termen.
poate ar fi bine sa va redacteze un avocat cererea
La instanta de judecata,asa cum colega a aratat.