Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Reclamatie ITM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Reclamatie ITM

Buna seara.
As dori sa va intreb dupa cat timp mai pot face reclamatie la ITM dupa ce am incheiat raporturile de munca cu o firm care nu mi-a facut contract de munca?

imediat ce ati aflat ca nu aveti contract de munca
~ Conținut șters la cerere ~