Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Reclamatie asistenta sociala
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Reclamatie asistenta sociala

Daca asistenta sociala nu mi-a depus actele pentru alocotia de nou nascut si trusou desi ma incadram, unde pot depune o reclamatie?
La conducatorul institutiei unde aceasta isi desfasoara activitatea (banuiesc ca e vorba de primarie, deci reclamatia se va adresa sefului de serviciu/primarului).