Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... procura
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

procura

sunt parte vatamata intr un dosar penal problema este ca trebuie sa parasesc tara in februarie pentru ca muncesc in strainatate dar cred ca vom ajunge la inpacarea partilor,daca fac o procura unui membru din familie poate semna inpacarea in locul meu si sa nu se mai ajunga la tribunal, va multumesc
trebuie sa fie o procura speciala in forma autentica. mergeti la notar si se va rezolva.
Puteti sa apelati la un jurist sau avocat care sa va reprezinte in tratative.
Asa cred ca ar fi cel mai corect pentru ca negocierile sa se desfasoare intr-un mod cat mai profesionist.