Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de munca la nivel national 2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de munca la nivel national 2011

Buna ziua,
Ma poate lamuri cineva in legatura cu o problema; care este numarul minim de angajati pe care ii are o societate comerciala care implica obligativitatea de a incheia un contract colectiv de munca la nivel national
21 de salariati minim pentru incheierea unui CCM la nivel de unitate.Nu stiu la nivel national.
rusu_costelpn, utilizator